Pomoc / Najczęściej zadawane pytania


Każdego dnia otrzymujemy bardzo dużą ilość powtarzających się pytań od naszych klientów. Poniżej znajdują się najczęściej zadawane pytania kierowane do pracowników naszej firmy!

 

1. Chciałbym zlecić wykonanie projektu, lecz nie bardzo wiem jak mam się do tego zabrać. Czy mogą mi Państwo pomóc?

Każde zamówienie wykonania projektu przez naszą firmę można dokonywać na dwa sposoby:

a) Pierwszym sposobem jest przesłanie wszystkich informacji/wytycznych dla wykonania danego projektu na nasz adres e-mail. W ciągu kilku minut (jeżeli wiadomość została wysłana w godzinach pracy naszej firmy) otrzymasz odpowiedź od Menedżera naszej firmy zajmującego się koordynacją projektów, który osobiście porozmawia z Tobą o przesłanych informacjach/wytycznych dla realizacji. Po ustaleniu wszelkich szczegółów dla wykonania projektu otrzymasz oficjalnie potwierdzenie, iż Twoje zamówienie trafiło do harmonogramu prac naszej firmy i zostanie wykonane zgodnie z podanym terminem.

 

b) Drugi sposobem jest złożenie zamówienia wykonania projektu w naszym sklepie internetowym. Podczas składania zamówienia należy wpisać wszystkie dane kontaktowe zamawiającego oraz wytyczne dla realizacji projektu, które musimy uwzględnić podczas jego tworzenia. Po złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym również skontaktuje się z Tobą nasz Menedżer zajmujący się koordynacją projektów z oficjalnym potwierdzeniem dodania Twojego zamówienia do harmonogramu prac naszej firmy (także w celu ustalenia dodatkowych szczegółów, jeśli takowe będą wymagane).

 

Zamówienie projektu możesz dokonać w jeden z dwóch powyższych sposób, który bardziej Ci odpowiada!
Po złożeniu zamówienia wykonania projektu Menedżer naszej firmy zajmujący się koordynacją projektów będzie na bieżąco informował Cię o wszelkich postępach prac nad Twoim zlecenim!

 

Uwaga! Wszystkie niestandardowe/rozbudowane projekty podlegają wycenie indywidualnej. Jeśli chcesz zlecieć projekt w oparciu o niestandardowe/rozbudowane wytyczne, to przed złożeniem zamówienia w naszym sklepie internetowym prosimy o kontakt z pracownikiem firmy w celu weryfikacji wytycznych dla projektu i ich wyceny.

2. Nie mam koncepcji dla wyglądu mojej przyszłej strony internetowej/szablonu aukcyjnego/sklepu eBay etc. Czy stanowi to dla Państwa problem?

To żaden problem! Wszystkie projekty wykonujemy w oparciu o wytyczne przesyłane przez naszych klientów, aczkolwiek w przypadku braku koncepcji rozmawiamy o preferencjach naszego klienta, przedstawiamy wykonane już realizacje oraz dobieramy najlepsze rozwiązania dla projektu. Pełne zadowolenie klienta z realizacji projektu, to priorytet w działaniu naszej firmy i wszyscy nasi klienci, którzy nie posiadali koncepcji dla wykonania projektu są zachwyceni z realizacji. Zapoznaj się z naszymi przykładowymi realizacjami, a przekonasz się jakiej wysokiej jakości projekty wykonuje firma Interactive Progress!

3. Obawiam się, że zlecony projekt nie przypadnie mi do gustu. Co wtedy?

Zdajemy sobie sprawę, że nie zawsze od razu projekt przypada naszemu klientowi do gustu. Dlatego przygotowany projekt zawsze modernizujemy zgodnie z wysłanymi przez klienta przekształceniami! Każdej realizacji odpowiada inna ilość zmian jakie klient może wprowadzić. Zapytaj koordynatora projektów naszej firmy jaka ilość poprawek Ci przysługuje.

 

4. Jaki jest czas realizacji zleconego projektu?

Czas realizacji każdego projektu graficznego wynosi do 3 dni roboczych (w bardzo rzadkich wypadkach wynosi 5 dni, o czym poinformuje Cie nasz koordynator projektów), następnie po zatwierdzeniu projektu graficznego czas programowania jest podawany indywidualnie w zależności od typu projektu.

 

Dla najczęściej zamawianych projektów czas programowania wynosi:
a) do 3 dni roboczych – szablon Allegro / szablon eBay,
b) do 3-4 dni roboczych – zestawy eBay (szablon eBay + sklep eBay),
c) do 5 dni roboczych – strona internetowa CMS / sklep internetowy.

 

W indywidualnych przypadkach istnieje możliwość ekspresowego wykonania projektu graficznego oraz jego zaprogramowania. Jeżeli jesteś zainteresowany szybszym czasem realizacji napisz do nas, a przedstawiamy Ci warunki wykonania projektu w błyskawicznym czasie.

5. Nie mam własnego serwera. Gdzie umieścimy pliki wykonanego projektu?

Na naszym serwerze! Pliki każdego projektu zrealizowanego przez naszą firmę umieścimy na naszym serwerze, gdy nie dysponujesz własnym.
Hosting dla stron internetowych, portali oraz sklepów www otrzymasz za darmo przez pierwszy rok. Natomiast dla plików szablonowych/sklepów eBay za darmo na pół roku. Po upływie darmowego okresu skontaktujemy się z Tobą w celu przedłużenia hostingu plików. Cennik hostingu dla każdego projektu jest zróżnicowany – wszystkie szczegóły znajdziesz w zakładce „Oferta”.

Cennik hostingu plików najbardziej popularnych projektów:
a) 180 zł – strony internetowe, fora, portale oraz sklepy www,
b) 70 zł – szablony Allegro/eBay, zestawy eBay (szablon eBay + sklep eBay).

6. Posiadam własny serwer. Czy pliki wykonanego projektu mogą Państwo zainstalować na moim serwerze?

Oczywiście! Pliki wykonanego projektu możemy zainstalować na dowolnie wskazanym serwerze przez naszego klienta. Pliki szablonowe oraz sklepu eBay są instalowane za darmo na innym serwerze niż naszej firmy. Z kolei pliki stron, portali, forów oraz sklepów internetowych instalujemy za dodatkową opłatą. Koszt instalacji jest w każdym wypadku wyceniany indywidualnie.

7. W waszym portfolio nie mogę znaleźć projektu dla mojej branży. Czy wykonują Państwo projekty dla wszystkich branż tematycznych?

Wykonaliśmy tysiące projektów dla bardzo zróżnicowanych branż tematycznych. Jeżeli nie możesz znaleźć naszej realizacji dla Twojej branży napisz do nas, a otrzymasz wykonany już projekt do wglądu. W naszym portfolio znajduje się tylko cząstka zleceń, które zrealizowaliśmy!

8. Czy potrzebna jest umowa dla wykonania projektu?

Umowa jest zbędna i niewymagana. Rachunek elektroniczny, który otrzymasz po wykonaniu zlecenia jest odpowiednim dokumentem przenoszącym własność zrealizowanego projektu na Ciebie lub wskazany podmiot.

9. W jaki sposób będę dopracowywał projekt z Państwem?

Wszystkie wytyczne oraz modernizacje dla projektu musimy otrzymać w formie wiadomości elektronicznej (wiadomość e-mail). Jest to jedyna forma przesyłana wszelkich zmian dla projektu.

10. Jaki jest czas oczekiwania na wdrożenie modyfikacji dla projektu?

Wszystkie modyfikacje, które zechcesz wprowadzić w projekcie wdrożymy w bardzo szybkim tempie do 24 godzin (wyłącznie w dni robocze).

11. Czy potrzebny jest zadatek na poczet wykonania projektu?

Wszystkie zlecenia wymagają wpłaty zadatku na poczet wykonania projektu. Dzięki czemu mamy formalną pewność, że zlecenie jest prawdziwe i zobowiązujące. Wysokość zadatku zawsze ustalana jest indywidualnie w zależności od projektu. Pozostałą kwotę należy dopłacić po akceptacji projektu graficznego.

12. Czy po wykonaniu projektu pomagają Państwo w razie wyniknięcia problemów?

Dla wszystkich projektów wykonanych przez naszą firmę zawsze służymy pomocą! Jeśli napotkasz na jakiś problem, będziesz miał pytania wystarczy skontaktować się z nami. Pomożemy, doradzimy, prześlemy instrukcje, czy naprawimy zaistniały problem w ekspresowym tempie.

13. Nie mogę znaleźć danych kontaktowych do Państwa firmy?

Wszystkie dane kontaktowe naszej firmy znajdziesz w zakładce „Kontakt”.

14. Mam już wykonany projekt graficzny, lecz nie podoba mi się. Moja strona/sklep internetowy nie działa poprawnie? Czy zajmują się Państwo poprawą wykonanych projektów przez inne firmy?

Otrzymujemy setki wiadomości z prośbą o poprawę wykonanych projektów przez firmy konkurencyjne. Oczywiście również świadczymy takie usługi, aczkolwiek nie w każdym wypadku zaistniały problem możemy naprawić. Poprawianie projektów wykonanych przez firmy konkurencyjne podlegają wycenie indywidualnej.

15. Zauważyłem, że dodają Państwo za darmo hosting plików dla wykonanych realizacji. Jaki darmowy okres przysługuje mi po zamówieniu projektu?

Dla każdego projektu dodajemy zupełnie za darmo darmowy hosting plików na określony czas. Dla wykonania projektów:

a) Szablonów aukcyjnych Allegro / eBay (uniwersalne oraz indywidualne projekty) oraz sklepy eBay – darmowy okres hosting plików na naszym serwerze wynosi 185 dni. Oczywiście po upływie tego terminu kontaktujemy się z naszym klientem w celu przedłużenia hostingu plików.
b) Sklepów, stron, for, portali internetowych – darmowy okres hostingu plików na naszym serwerze wynosi aż 365 dni. Również po upływie tego terminu kontaktujemy się z naszym klientem w celu przedłużenia hosting plików.

 

Uwaga! Ważność wszystkich Twoich usług, w tym okres trwania darmowego hosting plików możesz znaleźć w zakładce na naszej stronie „Ważność moich usług”.

 

 

Masz inne pytania? To dobrze! Wyślij wszystkie do nas!