Przykładowe sklepy eBay zrealizowane przez naszą firmę


Polskie firmy, które zaczynają sprzedaż na międzynarodowym portalu aukcyjnym eBay nie do końca wiedzą, co to jest sklep eBay i jakie korzyści płyną z jego posiadania. Mylnie wnioskują, że sklep eBay jest podobny do sklepu Allegro – różnica jest kolosalna!

 

Sklep eBay to wydzielona oraz nadzwyczajna część tego międzynarodowego serwisu aukcyjnego, gdzie sprzedawcy mają możliwość demonstrowania całej oferty. Możliwości, jakie daje sklep eBay są ogromne. Dzięki własnym podstronom można dowolnie dostosowywać sklep zgodnie z własnymi preferencjami. Założenie własnego sklepu eBay to pierwszorzędna i najlepsza metoda na osiągnięcie wysokiej sprzedaży. Zaawansowane narzędzia, które otrzymasz po założeniu profesjonalnego sklepu eBay są proste w użyciu, ale za to bardzo skuteczne. Będziesz zaskoczony, ale każdy zachodni sprzedawca na tym portalu aukcyjnym posiada sklep eBay!

 

Widziałeś już przykłady sklepów eBay, które zrealizował zespół Interactive Progress?

Sklep eBay umożliwia Ci prezentowanie wszystkich aukcji w jednym miejscu, niezależnie od ich formatu. Każdy projekt sklepu eBay możemy zrobić dla Ciebie w oparciu o dowolne wytyczne.
Natomiast już po jego wykonaniu będziesz miał możliwość dowolnie nim zarządzać np. dodawać podstrony, kategorie produktów, czy wysyłać newsletter do stałych klientów.

Na portalu eBay masz do wyboru trzy rodzaje sklepów:
– Mały sklep: proponowana opcja dla początkujących sprzedawców, którzy szukają bardzo prostej obsługi sprzedaży na portalu eBay.
– Duży sklep: bardziej rozbudowany typ sklepu niż mały. Polecany firmom działającym na średnią skalę oraz z nastawieniem na sukcesywne zwiększanie sprzedaży w internecie.
– Mega Sklep: najbardziej profesjonalna opcja sklepu eBay, polecana sprzedającym z wysokim obrotem na koncie.

Mały sklep eBay

mały sklep ebay

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Opcja samego sklepu eBay dla nowych sprzedawców, którzy posiadają już szablon aukcyjny. Wiemy, że dopiero zaczynasz, więc wszystkim się zajmiemy!

Sklep eBay + szablon aukcyjny eBay

szablon ebay sklep ebay

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Kompletny sklep eBay wraz z indywidualnym szablonem
aukcyjnym, to najbardziej wybierany zestaw przez naszych klientów. Śmiało możemy Ci polecić taki pakiet!

Duży sklep eBay

duzy sklep ebay

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Bardziej rozbudowany sklep eBay polecany dla wprawionych sprzedawców. Sprzedajesz już na portalu eBay i chcesz zwiększyć sprzedaż? Ta oferta jest dla Ciebie!

Mega sklep eBay

mega sklep ebay

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Wykonanie „mega” sklepu eBay to bardzo odważne i czasochłonne zajęcie. Firmy, które sprzedają ogromną ilość towaru posiadają ten typ sklepu. Powód może Cię zaskoczyć!

Wystawianie aukcji na eBay

wystawianie aukcji na ebay

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Brak potrzebnego czasu na wystawianie aukcji jest znanym problemem naszych klientów. Znając ten problem przygotowaliśmy właściwą ofertę na wystawianie aukcji na eBay.

Pomoc rozpoczęcia sprzedaży na eBay

pomoc w rozpoczeciu sprzedazy na ebay

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY OFERTY

Kiedy marzysz o rozpoczęciu sprzedaży na portalu eBay i chcesz cieszyć się z wysyłki towaru za granicę, to ta usługa jest zdecydowanie dla Ciebie!

 
Portal eBay znamy na wylot! Jeśli szukasz specjalistów od eBay, to dobrze że tutaj jesteś! Nawet potrafimy edytować wszystkie aukcje wystawione na portalu eBay jednocześnie! Masz pytania albo jesteś zainteresowany konkretną usługą związaną z eBay? Napisz do nas!

-> Zweryfikuj korzyści, które otrzymasz po inwestycji w profesjonalny sklep eBay